Poznaj nas
i naszą historię

Nasza historia z medycyną zaczęła się ponad 30 lat temu , kiedy 5 listopada 1985 roku, Zbigniew Religa przeprowadził w Klinice Kardiochirurgii w Zabrzu, pierwszy w Polsce udany zabieg przeszczepienia serca. Wykonanie tej operacji było możliwe dzięki Herz Lunge Machine (płuco-serce), którą Pan Prezes firmy TOMED Sp. z o.o. – inż. Tadeusz Pyl dostarczył osobiście. Od tamtej pory zajmujemy się wysoko wyspecjalizowanymi technologiami w zakresie kardiochirurgii, anestezjologii i intensywnej terapii.  

Pasja

Jesteśmy pasjonatami innowacji medycznych. Stale poszukujemy nowych rozwiązań, które zwiększają efektywność terapii, zmniejszają koszty leczenia oraz zmniejszają wskaźniki zachorowalności.

Zaangażowanie

Przy każdej dostawie upewniamy się, że personel medyczny obsługujący nasz sprzęt jest wyposażony w odpowiednią wiedzę i potrafi z niej korzystać. Przeprowadzamy szkolenia oraz jesteśmy do dyspozycji w razie pojawiających się pytań.

Wiarygodność

Ponad 30 lat doświadczenia rynkowego we wdrażaniu innowacji medycznych na polski rynek, zaskutkowało tym, że mamy renomę, którą przez ten cały czas utrzymujemy. Decydując się na współpracę macie Państwo pewność, że sprzęt jest przetestowany zarówno w warunkach laboratoryjnych, jak również w środowisku rzeczywistym, co jest potwierdzone odpowiednimi badaniami klinicznymi.

Od lat z pasją i zaangażowaniem

Donec velit neque, auctor sit amet aliquam vel, ullamcorper sit amet ligula. Curabitur non nulla sit amet nisl tempus convallis quis ac lectu. Curabitur aliquet quam id dui posuere blandit. 

Nasz zespół

 • Inż. Tadeusz Pyl
  Inż. Tadeusz Pyl Prezes Zarządu

  Założyciel i pomysłodawca firmy TOMED. Były doradca Ministra Zdrowia, a także były Dyrektor Techniczny Warszawskiej Akademii Medycznej. Ma ponad 30 lat doświadczenia we wdrażaniu innowacji medycznych. Wprowadzał na rynek największe firmy zajmujące się wysokowyspecjalizowanym sprzętem medycznym.

  • mgr inż. Anna Kowalczyk
   mgr inż. Anna Kowalczyk Pełnomocnik TOMED

   Specjalistka w dziedzinie zamówień publicznych z ponad 10 letnim doświadczeniem. W firmie Tomed od 2008 roku zajmuje się obsługą przetargów publicznych, związanym z nim kontaktem z kontrahentami oraz nadzorowaniem przebiegu wymiany informacji.

   • mgr Anna Kiljańczyk
    mgr Anna Kiljańczyk Dyrektor operacyjny

    W firmie Tomed pracuje od 2008 roku. Zajmuje się m.in rozwiązywaniem problemów w zakresie zamówień, dostaw, faktur, relamacji itp.

    Współpracuje z klientami, zapewnia sprawność i wysokie standardy operacji.

    Skontaktuj się z nami:


     Informacje o polityce prywatności i sposobie przetwarzania twoich danych osobowych znajdziesz tutaj